Innowacyjna produkcja paliw syntetycznych

Gwarantujemy rozwój zawodowy poprzez udział w ciekawych i prekursorskich projektach oraz pracę w innowacyjnym na skalę światową zakładzie produkcji syntetycznego paliwa.

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego i koleżeńską atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane poniższymi ofertami prosimy o przesłanie drogą mailową CV i listu motywacyjnego
na adres: biuro@ekobenz.pl

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

LABORATORIUM BADAWCZE

ul. Zimna 11, 20-204 Lublin

  Brak ofert pracy

ZAKŁAD PRODUKCJI

Bogumiłów, ul. Zachodnia 10, 97-410 Kleszczów

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży

Od kandydata na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży oczekujemy:

  1.  Wykształcenie wyższe o profilu handlowym lub pokrewnym

  2.  Doświadczenie w sprzedaży (B2B) i pracy w dziale handlowym, preferowane w branży paliw (dodatkowym atutem będzie doświadczenie zdobyte w sprzedaży na rynku europejskim)

  3. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  4. Kompetencje interpersonalne, kultura biznesowa

  5. Umiejętność prowadzenia negocjacji z odbiorcami produktu

  6. Skuteczność w pozyskiwaniu i utrzymywaniu klientów oraz partnerów biznesowych

  7. Umiejętności analityczne

  8. Orientacja na wyniki biznesowe

  9. Dobra organizacja pracy

  10. Dobra znajomość  pakietu MS Office

  11. Prawo jazdy kat. B

Zadania:

  1.  Inicjowanie założeń strategii i planów sprzedaży oraz analiza ich wykonania

  2. Pozyskiwanie i utrzymywanie klientów oraz partnerów biznesowych w kraju i za granicą

  3. Obsługa klienta

  4. Przygotowanie projektów umów oraz ofert handlowych

  5. Monitoring oraz analiza rynku zbytu i konkurencji w obszarze biokomponentu

  6. Efektywna prezentacja oferty sprzedażowej z uwzględnieniem przewag konkurencyjnych produktów i korzyści dla klienta

  7. Organizacja działań promocyjnych i eventów sprzedażowych

  8. Raportowanie aktywności handlowej zgodnie z ustalonymi KPI

Specjalista ds. akcyzowo-celnych

Od kandydata na stanowisko Specjalisty ds. akcyzowo – celnych oczekujemy:

  1. Wykształcenia wyższego

  2. Doświadczenia w prowadzeniu składu podatkowego

  3. Umiejętności obsługi systemów celnych

  4. Znajomości procedur i przepisów celno – podatkowych

  5. Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych

  6. Prawa jazdy kat. B

  7. Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  8. Mile widziane doświadczenie na instalacjach produkcyjnych z wdrożonym zintegrowanym systemem zarządzania (ISO 9000, 14001)

Specjalista ds. automatyki przemysłowej

Od kandydata na stanowisko Specjalisty ds. automatyki przemysłowej oczekujemy:

  1. Wykształcenia wyższego technicznego (specjalność: elektronika, automatyka lub pokrewne)

  2. Doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z eksploatacją/wdrażaniem systemów automatyki przemysłowej

  3. Uprawnienia SEP dozorowe i eksploatacji do 1 kV

  4. Znajomości systemów klasy DCS,PLC,SCADA, MES

  5. Znajomości zagadnień związanych z dyrektywami: maszynową, niskonapięciową, kompatybilności elektromagnetycznej, narzędziową;

  6. Umiejętności tworzenia dokumentacji techniczno-technologicznej

  7. Dobrej znajomości języka angielskiego

  8. Umiejętności obsługi komputera i urządzeń biurowych

  9. Prawa jazdy kat. B

  10. Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów zarządzających terminalami paliw